Про компанію

Наша головна мета – бути надійним партнером.

Українська оціночна компанія була створена в 2004 році групою молодих фахівців, що вже мали на той момент знання і досвід essaywriter роботи в нерухомості з 2000 року. У той час основним видом діяльності компанії була незалежна оцінка нерухомості і всіх видів майна. За ці роки нашими клієнтами стали фізичні та юридичні особи, державні організації і компанії з іноземним капіталом. У результаті оціночної діяльності ми збагнули, що наші клієнти потребують більшого, ніж просто оцінка. Зараз УОК це група компаній, юридичних і фізичних осіб, що надають всі види послуг на ринку нерухомості, незалежної (експертної) оцінки та управління активами. Фахівці нашої команди мають практичний досвід роботи в сфері нерухомості, у створенні та керівництві великим агентством нерухомості, в керівництві відділом продажів будівельної компанії, фахівці з досвідом роботи у провідних міжнародних консалтингових та компаніях з управління.

Ми надаємо послуги з оренди, продажу, оцінки нерухомості та управління активами, консалтингові та консультаційні послуги, ґрунтуючись на принципі прозорих та відкритих cheap custom writing services партнерських відносин з клієнтом. Ми зацікавлені в надійній і тривалій співпраці.

Якщо Вам потрібно більше інформації про нас – телефонуйте за номерами, що зазначені в контактах, надішліть запит або скористайтеся формою швидкого зв’язку.