Банкам

Про нас

На даний час основною спеціалізацією нашої компанії в області незалежної оцінки є оцінка нерухомості та іншого майна для цілей кредитування. Ми акредитовані в багатьох банках України як партнерська компанія, що надає оціночні послуги для клієнтів банку, про що укладено відповідні договори про співпрацю.

Пропонуємо

Будь-яка фінансова установа періодично потребує послуг з оцінки. Ми в свою чергу зацікавлені в нових клієнтах. Тому готові запропонувати банкам весь перелік послуг з оцінки нерухомості, матеріальних і нематеріальних активів. Це може бути як майно клієнтів, так і майно, що перебуває на балансі банку. З повним переліком оцінюваних об’єктів і цілей оцінки можна ознайомитися на сторінці Оцінка.

Наш підхід

Якщо банк згоден бачити нас серед своїх партнерів, він рекомендує нас своїм клієнтам. Після звернення клієнта до нас, ми отримуємо первинну інформацію про об’єкт оцінки, прораховуємо вартість об’єкта в першому наближенні та зазначаємо умови, терміни і вартість послуг. Якщо це влаштовує клієнта і банк – укладаємо договір на оцінку і беремо об’єкт в роботу. Якщо не влаштовує – клієнт не втрачає гроші за оцінку, ми і банк не втрачаємо час.

Гарантії

Ми гарантуємо об’єктивний підхід. Наша компанія на ринку більше 10 років і нам є що втрачати. Звіт затверджується не виконавчим Директором, а одним із засновників. Десятирічний досвід дозволяє нам заявляти що ми знаємо що робимо. Ми не проводимо оцінку без огляду. До того ж ми враховуємо методичні рекомендації банків, а фінальна версія звіту узгоджується з представниками банку в електронному вигляді до видачі.

Де ми оцінюємо і як це відбувається

Ми працюємо на всій території України, окрім зони АТО і Криму, де огляд об’єкта оцінки є ускладненим. За 10 років практичної діяльності в оцінці ми проходили різні етапи розвитку компанії, в тому числі і організація філій в обласних центрах. Але у зв’язку зі специфікою оціночної діяльності вирішили відмовитися від такої практики, оскільки подібний підхід безпосередньо пов’язаний з людським фактором і не міг гарантувати об’єктивності звітів. На даному етапі у нашої компанії укладені договори про співпрацю з представниками в усіх регіонах України, але їхня робота полягає лише в огляді одиничних об’єктів оцінки. Огляд великих або численних об’єктів (цілісних майнових комплексів, складного обладнання, переліку транспортних засобів і т.і.), а також абсолютно всі розрахунки вартості проводяться нами в Києві. Такий підхід дозволяє нам гарантувати об’єктивний результат та невеликі строки виконання робіт.