Консалтинг

Консалтинг – інтелектуальна діяльність, яка полягає у визначенні найбільш ефективного використання об’єкта нерухомості та у розрахунку імовірних економічних вигод. Іншими словами консалтинг це консультації, що дають відповідь на питання як вкласти гроші в нерухомість з максимально можливим прибутком. У першу чергу консалтинг стосується земельних ділянок комерційного призначення, з подальшим будівництвом нерухомості, що генерує прибуток за рахунок орендної плати. Але багато інвесторів готові вкладати гроші у вже збудовані об’єкти дохідної нерухомості.

У фахівців нашої команди є досвід роботи у світових консалтингових компаніях, і в даний час ми тісно співпрацюємо з провідними компаніями на ринку нерухомості України. Якщо Ви маєте намір інвестувати в нерухомість, ми готові надати консультаційні послуги в усному вигляді або у формі звіту за міжнародними стандартами.

Звернувшись в нашу компанію Ви отримаєте об’єктивну оцінку вартості свого об’єкту нерухомості або потенційного об’єкта інвестування, при найбільш ефективному його використанні, та оцінку ринкової ситуації з обґрунтуванням доцільності купівлі, продажу, а також перспектив оренди.

З одного боку ми надаємо ріелторські послуги, і по суті, є сполучною ланкою між покупцем і продавцем нерухомості, що дозволяє нам мати точне знання ринку, ціни реальних угод і об’єктивно оцінювати корисність об’єктів нерухомості. З іншого боку ми займаємося управлінням нерухомістю, що дозволяє нам оцінити не тільки валовий дохід, а й мати уявлення про витрати пов’язаних з генерацією грошових потоків, а також визначати, враховувати в розрахунках і впроваджувати на практиці способи можливого підвищення фінансової ефективності використання об’єкта нерухомості. Сукупність цих факторів, плюс досвід в оцінці дохідної нерухомості, дозволяє нам досить точно прогнозувати економічний ефект від вкладених інвестицій.