Оцінка для нотаріуса

Незалежна (експертна) оцінка квартири в Києві для нотаріуса швидко – 500 грн.

Згідно постанови Кабінету міністрів України від 21.08.2014р. №358, при будь-яких фінансових операціях з нерухомістю фізичних осіб, нотаріус в обов’язковому порядку вимагає незалежну (експертну) оцінку вартості нерухомості. При цьому інформація, зазначена у звіті, повинна бути внесена в єдину базу даних Фонду державного майна України, а в звіті потрібно зазначити реєстраційний номер (номер визначається автоматично базою даних ФДМУ). Така оцінка потрібна при оформленні угод купівлі-продажу, дарування, спадщини, міни та інших операціях з нерухомістю. Від суми, зазначеної у звіті про оцінку нерухомості, розраховується не тільки розмір податку, а й розмір державного мита. Тому, навіть коли податкова ставка нульова, як у випадку оформлення спадщини першого ступеня споріднення, незалежна (експертна) оцінка нерухомості все одно потрібна. Перейдіть за посиланням щоб прочитати більш повну інформацію.

Серед клієнтів нашої компанії з метою податкової оцінки (для нотаріуса) найбільш затребуваною є незалежна (експертна) оцінка квартири в Києві. Тому для таких клієнтів ми визначили спеціальну ціну і строки.

– вартість звіту 500 грн.

– строк виконання 1 день (можливо швидше).

* умови дійсні для типових квартир – до 3-х кімнат, площею до 120 кв. м., виключно з метою нотаріального оформлення.

Також Ви можете звернутися до нас для оцінки гаража, земельної ділянки та будинку, та комерційної нерухомості в Києві та Київській області.