Послуги ріелтора

slider1

Нерухомість це компроміс. Всі хочуть продати (здати) якомога дорожче, а купити (орендувати) якомога дешевше. Основне завдання правильного ріелтора знайти ту межу, за якої обидві сторони були б в рівній мірі задоволені умовами угоди. У нас 10 років практичної роботи на ринку нерухомості. Сукупний досвід роботи в ріелторської та оціночної діяльності дозволяє нам не тільки бачити сильні і слабкі сторони об’єкта, а й визначати вплив цих факторів на його вартість, або величину орендної плати. Якщо ви бажаєте продати або здати в оренду об’єкт нерухомого майна (квартиру, офіс, торгові площі, інше), ми готові допомогти Вам у пошуку потенційного покупця або орендаря, представляти і захищати Ваші інтереси, надавати юридичну підтримку, підготовку необхідної документації та адміністрування договорів. У цій статті можна знайти додаткову інформацію з даного питання.

Рано чи пізно у бізнеса виникає потреба у пошуку нових площ. Це може бути пов’язано з розширенням виробництва, розвитком торговельної мережі, оптимізацією витрат або бажанням поліпшити існуючі умови. Серед наших партнерів – оператори складської, офісної та торгової нерухомості, агентства нерухомості та компанії з управління активами. Ми володіємо актуальною інформацією про стан ринку, розуміємо цілі і мотиви як орендарів, так і орендодавців, вміємо добиватися обґрунтованих умов оренди.

Якщо ви бажаєте продати або здати в оренду об’єкт нерухомості, але не маєте досвіду роботи в цій сфері – краще звернутися до фахівців. При цьому немає обов’язкової умови платити ріелтору комісію за послуги. Є варіант співпраці, за якого комісію заплатить майбутній покупець (орендар). Але насправді, готовність власника оплачувати послуги ріелтора має позитивний економічний ефект для самого власника, так як потенційний покупець (орендар) віддасть перевагу тому приміщенню, яке не матиме додаткових платежів у вигляді комісії, за інших рівних умов. Цей фактор може істотно зменшити термін експозиції, під час якого приміщення порожнє, а власник несе витрати на утримання та не отримує гроші від продажу (дохід від оренди).

Так само немає обов’язкової умови працювати тільки з одним ріелтором. У цьому випадку винагороду отримає той рієлтор, який знайшов покупця (орендаря) і забезпечив успішне укладення договору купівлі-продажу (оренди). Але ми завжди рекомендуємо власнику знайти того фахівця, професійним якостям якого він довіряє, і працювати тільки з ним. Тому що, у випадку, коли об’єктом займаються кілька компаній, у виконавця немає мотивації вкладатися в цей об’єкт, витрачати час і оплачувати рекламу – у нього немає гарантій що він зможе повернути навіть витрачені на рекламу гроші, не кажучи вже про витрачений час і сили. У підсумку об’єкт рекламується не повною мірою і власник нерухомості одержує не якісну послугу. Саме з цієї причини, щоб уникнути подібних ситуацій, ріелтори завжди пропонують підписати ексклюзивний договір про співпрацю. Наші клієнти поділяють цю думку і вважають такий підхід вірним.

Перш ніж розпочати співпрацю з власником нерухомості і взяти об’єкт в роботу, ми обговорюємо умови і прагнемо отримати про об’єкт максимум інформації. Проводимо огляд, визначаємо основні технічні та експлуатаційні характеристики, плюси і мінуси об’єкта, і даємо рекомендації по можливим способам підвищення привабливості та економічної ефективності. Далі, грунтуючись на аналізі пропозицій подібних об’єктів, визначаємо відповідність передбачуваної ціни об’єкта з сучасними умовами ринку. Після чого запускаємо об’єкт в роботу.

Якщо ви не визначилися у виборі свого фахівця з нерухомості – зверніться до нас за консультацією.

Якщо Ви володієте нерухомістю і бажаєте вести орендний бізнес з мінімальними витратами сил і часу – можливо Вас зацікавить послуга управління від нашої компанії.

Ми завжди відкриті для діалогу.